Online aplikace a služby pro e-commerce

Uživatel

DataAPPs Widgets - rozšíření a doplňky pro internetový obchod

DataAPPs Widgets jsou malé webové aplikace (jinak také rozšíření či doplňky) určené pro internetové obchody a dynamické webové stránky, které jednoduchým způsobem (bez nutnosti složitého programování) obohacují o různé nové funkce, nástroje či informace.

Našeptávací FlexBox - Rozšíření pro stránku neúspěšného fulltextového vyhledávání

Našeptávací FlexBox je widget (doplněk) určený pro stránku neúspěšného vyhledávání, na které zobrazuje uživatelům alternativní produkty a slovní výrazy, které co nejvíce odpovídají hledanému výrazu (včetně rozpoznání překlepů či naučených synonym).

LiveWall Widget - Doplněk s živým vyhledávání produktů ostatních uživatelů

FTSS LiveWall widget (doplněk pro internetový obchod) zobrazuje sledujícím návštěvníkům v reálném čase aktuálně vyhledávané produkty z fulltextového vyhledávání, mezi které přidává i ostatní nabízený sortiment eshopu a tím jej přirozeně promuje.

Využijte výkon wehbostingu pro obchod, widgety nechte na nás

Všechny rozšíření a doplňky DataAPPs Widgets jsou poskytovány jako SaaS (software jako služba). K distribuci dat využíváme vlastní infrastrukturu, která zajistí, aby nebyl zbytečně zatěžován wehbosting, na kterém provozujete váš internetový obchod či web.

Pro více informací o doplňcích prosíme kontaktujte naše obchodní oddělení, kde vám rádi zodpovíme další otázky.