Online aplikace a služby pro e-commerce

Uživatel

LiveWall Widget - Doplněk (rozšíření) s živým vyhledávání v e-shopu

Widget (Wikipedia) pro eshop s názvem LiveWall (živá zeď) zobrazuje sledujícím uživatelům v reálném čase produkty, které vyhledávají ostatní návštěvníci e-shopu prostřednictvím fulltextového vyhledávání. Mimo to také promuje ostatní produkty a stránky z eshopu, kterými udržuje minimální aktivitu aplikace a samotnou pozornost uživatelů, kteří ji právě sledují.

FTSS LiveWall Widget je napojen na DataAPPs našeptávače pro fulltextové vyhledávání (FTSS - FullText Search Suggestions), ze kterých získává informace o produktech promítaných sledujícím uživatelům. LiveWall widget je dostupný pouze u vybraných variant našeptávačů.

Ukázka základního zobrazení LiveWall widgetu

Ukázka LiveWall widgetu - Základní doplněk s živým vyhledáváním od uživatelů

Ukázka otevřené aplikace LiveWall widgetu

Ukázka otevřené aplikace (widgetu) - LiveWall, doplněk s živým vyhledáváním od uživatelů

Kde se LiveWall zobrazuje a má vlastní www adresu?

LiveWall Widget se zobrazuje především na stránce neúspěšného vyhledávání, kde oslovuje návštěvníky dynamickým obsahem s jemnou animací aktuálně vyhledávaných produktů. Widget lze umístit i na samostatnou stránku, na kterou můžete odkázat všechny návštěvníky vašeho eshopu (ne jen ty, kteří končí na stránce neúspěšného vyhledávání).

Vyzkoušejte si online demo DataAPPs LiveWall widgetu pro internetový obchod.

Promujte své produkty na více projektech

Provozujete více internetových projektů, kterými podporujete prodej vašeho eshopu? Pak můžete využít možnosti umístění LiveWall widgetu i na další webové projekty, oslovit tak více uživatelů a nesměrovat je do vašeho internetového obchodu.

Pro více informací o LiveWall widgetu prosíme kontaktujte naše obchodní oddělení, kde vám rádi zodpovíme další otázky.