Online aplikace a služby pro e-commerce

Uživatel

Trial verze a demo našeptávače slov a produktů Data APPs

Přejete si vyzkoušet našeptávač přímo na Vašem eshopu nebo webu? Stačí založit nový uživatelský účet a využít zkušební Trial verzi služeb Data APPs, která umožňuje vytvoření vlastního našeptávače na 14 dnů zdarma.

Chcete si vyzkoušet našeptávač produktů bez registrace? Připravili jsme pro Vás demo ukázku našeptávače produktů pro internetový obchod, kterou si můžete vyzkoušet před vytvořením vlastního našeptávače Data APPs.

Demoverze našeptávače produktů pro internetový obchod umožňuje vyzkoušet nejen čistě produktovou variantu našeptávání, ale i kombinovaný našeptávač slov a protuktů (nejdříve našeptává slova, při přesnějším výrazu konkrétní produkty). Při vytvoření Vašeho vlastního fulltextového našeptávače si sami zvolíte, jakou variantu chcete využívat.

Ukázka standardního našeptávače karet produktů a fulltextového našeptávače klíčových slov:

Ukázka demoverze našeptávače produktů pro internetový obchod Ukázka demoverze našeptávače klíčových slov

Vyzkoušejte také našeptávač adres pro webové formuláře. Následující odkaz vás přenese na stránku s třemi ukázkovými variantami našeptávačů adres (pro jednořádkové i víceřádkové zadávání adresy bez, nebo s číslem domu, jako součástí ulice).

Všechny demoverze našeptávačů jsou v základním nastavení a vzhledu, který je možné přizpůsobit tak, aby odpovídal vašemu projektu a potřebám. Pro více informací či případné dotazy neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.