Online aplikace a služby pro e-commerce

Uživatel

Jak objednat a aktivovat služby Data APPs?

K využívání služeb Data APPs je zapotřebí uživatelský účet. Pro jeho vytoření využijte registraci pro nové uživatele služeb Data APPs uvedenou níže, případně se na nás obraťte prostřednictvím emailu: obchod (zavináč) data-apps (tečka) cz.

Chcete si služby vyzkoušet svépomocí a bez naší asistence?

Pokud si přejete uživatelský účet založit bez naší asistence, můžete tak učinit na stránce pro registraci a přihlášení uživatelů Data APPs. Budete-li naši asistenci i přesto potřebovat, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám s registrací na Data APPs poradíme a pomůžeme při vytvoření a nastavení nového našeptávače.

Demovezre našeptávače slov a produktů

Chcete-li si vyzkoušet demoverzi našeptávače produktů pro interneté obchody ještě před založením svého nového uživatelského účtu, přejděte na stránku demoverze našeptávače produktů Data APPs.

Zkušební účet - Trial vezre služeb Data APPs

Každý uživatelský účet je po založení nastaven jako zkušební (Trial verze na 14 dnů zdarma). Trial verze poskytuje základní funkce a prostředky k vyzkoušení služeb našeptávačů Data APPs, včetně automatizovaného zpracování Vámi dodaných dat pro našeptávání, statistik využití našeptávače a jiných podpůrných služeb.

Ukázka tlačítka pro objednání služeb v Data APPs Panelu

Objednání plných placených služeb Data APPs

Plnou verzi služeb je možné objednat po přihlášení přímo v uživatelském rozhraní Data APPs Panelu.

Pro objednání je třeba vybrat jednu z variant služeb Data APPs, zvolit fakturační interval (měsíční, kvartální, půlroční, roční), měnu, ve které chcete služby hradit a způsob aktivace služeb (viz. níže).

Aktivace služeb a přechod z Trial verze na placené služby

Při objednání (v Data APPs Panelu) můžete zvolit jeden ze způsobů aktivace plných placených služeb Data APPs:

  • Aktivace po přijetí řádné úhrady za služby a uplynutí zkušební doby

    Plné služby Data APPs budou aktivovány po přijetí řádné úhrady za předplatné služeb a po uplynutí celé zkušební doby (Trial verze).

  • Aktivace okamžitě po přijetí řádné úhrady za služby (+BONUS)

    Služby budou aktivovány v co nejkratším možném termínu, tj. okamžitě po přijetí řádné úhrady za objednané služby Data APPs. Při této volbě obdržíte bonus za nevyužité dny zkušebního období (viz níže).

BONUS při okamžité aktivaci služeb

Při objednání a aktivaci služeb získáte navíc bonus ve formě rezervních požadavků pro API našeptávačů, které Vám zajistí dostupnost služeb i při překročení objednaných prostředků v dané variantě služeb.

Za každý celý nevyužitý den zkušebního období získáte navíc rezervní požadavky na API (našeptání) odpovídající průměrnému počtu požadavků na den dle Vámi objednané varianty služeb Data APPs. Nevyužité dny jsou počítány od následujícího dne po přijetí řádné úhrady za služby, až do konce zkušebního období (Trial verze).

Příklad bonusu k variantě služeb našeptávačů MEDIUM

Pokud si objednáte a uhradíte variantu našeptávačů MEDIUM například pátý den ve zkušebním období (z celkových 14 dnů trvání Trial verze), získáte jako bonus rezervu v počtu 150 000 požadavků na našeptání (9 celých zbývajících dnů Trial vezre vynásobených cca 16700 - průměrným počtem našeptání na den ve variantě služeb MEDIUM). Stejným způsobem lze vypočítat bonus i pro varianty služeb SMALL i LARGE.

Tyto rezervní požadavky na našeptání Vás mohou například pojistit před výkyvy při předvánoční zvýšené návštěvnosti Vašeho eshopu bez nutnosti dalších nákladů za požadavky nad rámec zvolené varianty služeb.