Online aplikace a služby pro e-commerc a B2B

Uživatel

Pomoc malým e-shopům postiženým pandemií Covid-19

Vzhledem k aktuální situaci ohledně koronavirové pandemie uvolňujeme naše služby drobným e-shopům postiženým nařízením vlády ČR na dobu 3 měsíců zdarma.

Vybrané služby na 3 měsíce zdarma

Ukákza standardního našeptávače produktů pro vyhledávání v internetovém obchodě

Našeptávače produktů pro vyhledávání v eshopu
(rychlé našeptávání produktů zvyšuje úspěšnost vyhledávání)

FlexBox pro stránku neúspěšného vyhledávání
(nabízí alternativní produkty k neúspěšným hledaným výrazům)

Komu jsou služby zdarma určeny?

Služby zdarma jsou určeny všem malým e-shopům se sortimentem do 2000 produktů, které jsou zasaženy ustanovením vlády ČR o zákazu prodejů v kamenných provozovnách.

Jak dlouho je možné využívat služby zdarma?

Služby jsou uvolněny od 19. března 2020 na 3 měsíce zdarma. Období se může dále prodloužit na základě dalšího vývoje situace a nařízení vlády ČR. V rámci aktuálně vyhrazené kapacity serverů je však počet internetových obchodů, které mohou tuto nabídku využít, limitován na 300.

Co Vám mohou služby přinést?

Hlavním cílem služeb je zvýšení úspěšnosti vyhledávání v e-shopech, resp. snížení neúspěšných hledání a opuštění e-shopu zákazníky, kteří tak neodcházejí hledat zboží ke konkurenci.

Jak mohu tuto nabídku využít?

Využít služby zdarma je velice snadné. Stačí se zaregistrovat na Data APPs, vytvořit si vlastní našeptávač a poté nás kontaktovat prostřednictvím registračního emailu či telefonu. Zajistíme nastavení Vašeho účtu na bezplatný na dobu 3 měsíců od vyhlášení této nabídky.

Proč to děláme?

Jsme především lidé, kteří mají dostatek empatie a uvědomujeme si vážnost situace. Cílem dnešní společnosti bude rychle se adaptovat v novém prostředí a udržet její chod. Jsme si toho vědomi, proto chceme podpořit ty, kteří to potřebují.

Na Vaše dotazy rádi odpovíme na telefonu +420 778 440 800

Ale i prostřednictvím ostatních kontaktů pro komunikaci a podporu.

Tým DataAPPs CZ